Wyburzanie budynków – rozbiórki, prace rozbiórkowe

Jesteśmy profesjonalną firmą wykonującą wyburzanie budynków. W zakres usług wchodzą prace rozbiórkowe na terenie Śląska.

Wyburzanie budynków Pszczyna, Czechowice-Dziedzice

Wyburzanie budynków to jedna z usług firmy Wodbruk. Mamy 9 lat doświadczenia w pracach rozbiórkowych oraz innych usługach: odwodnienia, brukarstwo i roboty ziemne. Nowoczesny sprzęt, sprawna, wykwalifikowana załoga i doświadczenie, to cechy charakteryzujące naszą firmę. Prace rozbiórkowe przy wyburzaniu budynków przeprowadzamy specjalistycznym sprzętem. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Jesteśmy elastyczni, dlatego wykonujemy najbardziej skomplikowane wyburzenia budynków.  Nasze prace rozbiórkowe wyróżniają się szybkością działania oraz profesjonalizmem.

Nasze prace rozbiórkowe są wykonywane całościowo, z pełnym zaangażowaniem załogi i fachowym doradztwem. Posiadamy własne maszyny najwyższej jakości, które wykorzystujemy w codziennej pracy. Znamy różne metody wyburzania budynków, a wybór odpowiedniej dostosujemy pod klienta. Wyburzenie budynków przeprowadzamy w miastach: Pszczyna, Czechowice-Dziedzice. Jeśli jesteś z okolic skontaktuj się z nami.

Wyburzenie budynku krok po kroku

Prace rozbiórkowe opierają się na  kilku etapach, a każdy z nich musi zostać wykonany w sposób solidny i precyzyjny.

Wyburzanie budynku to proces, na który składają się:

 

  1. pomiary,
  2. koncepcja i kosztorys,
  3. przygotowanie terenu do pracy,
  4. oczyszczanie działki,
  5. prace rozbiórkowe,
  6. wyburzanie,
  7. zbiórka gruzu,
  8. transport gruzu,
  9. uprzątnięcie terenu.
prace rozbiórkowe

Wyburzenia i rozbiórki budynków w Pszczynie –
Cennik

Wodbruk jest firmą, która każde zlecenie oraz każdego klienta traktuje indywidualnie. Cennik za rozbiórki budynków jest uzależniony od kilku czynników.

Aby wycena była precyzyjna, a oferta spersonalizowana, potrzebne są oględziny miejsca pracy. Precyzyjna ocena zapotrzebowania na roboczogodziny oraz materiał jest kluczowa przy dokonaniu wyceny projektu. Zachęcamy do pozostawienia adresu e-mail lub nr telefonu. Umówimy się, przyjedziemy w wybranym przez Ciebie terminie, wykonamy kosztorys oraz zaplanujemy termin wyburzenia.

wodbruk - brukowanie, roboty ziemne

Nasze realizacje

Kontakt

Wyślij nam zapytanie. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Polityka prywatności

Skontaktuj się z nami

Adres

Jaskółek 16, 43-215 Studzienice/ Pszczyna

}

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 6:00 – 17:00
Sobota: 6:00 – 14:00

v

Zadzwoń lub Napisz

kontakt@wodbruk.pl
 +48 608 026 668

Ocena usługi