Mury oporowe Tychy

Montujemy mury oporowe na terenie miast Tychy i Gliwice. Przygotowujemy fundamenty pod mur oporowy na terenie całego Śląska. Wodbruk – dla Ciebie

Montaż murów oporowych

Montaż murów oporowych jest jedną z najważniejszych usług firmy budowlanej Wodbruk. Nasza firma posiada ponad 9 lat doświadczenia w montażu murków oporowych. Działamy również w innych tematach, bardzo skutecznie. Skorzystaj z naszych usług w zakresie: robót ziemnych, brukowania i wyburzenia budynków. Nasze główne atuty to korzystanie z najnowszego sprzętu budowlanego oraz sprawna i wykwalifikowana kadra pacownicza.  Montowanie murów oporowych wraz z przygotowaniem fundamentów, to tylko w firmie budowlanej Wodbruk. Gwarantujemy najlepsze, fachowe podejście do Twojego zlecenia. Robimy najbardziej skomplikowane fundamenty pod mury oporowe.

Montaż murów oporowych wykonujemy z pełnym zaangażowaniem. Nasza kadra jest gotowa na 100%, aby podjąć się zadania i nie spocznie, dopóki go nie wykona z pelną rzetelnością. Jeśli chciałbyś się poradzić w zakresie murka oporowego, to z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Nasi fachowcy od budownictwa są do Twojej dyspozycji. Posiadamy własne koparki i koparko-ładowarki najwyższej jakości. Mury oporowe są układane przez nasz zespół są trwałe i solidne. Wykonujemy wszystkie rodzaje prac ziemnych, które są konieczne przy montażu murków oporowych w miastach: Tychy i Gliwice. Jeśli jesteś z okolic skontaktuj się z nami.

Montaż murków oporowych krok po kroku

Montaż murków oporowych opiera się na  kilku etapach, a każdy z nich musi zostać wykonany w sposób solidny i precyzyjny.

Montaż muru oporowego to proces, na który składają się:

 

  1. pomiary,
  2. koncepcja i kosztorys,
  3. projekt,
  4. przygotowanie terenu do pracy,
  5. przygotowanie fundamentu pod mur oporowy,
  6. wydobywanie gruntu naturalnego,
  7. transport gruntu,
  8. montaż muru oporowego.
montaż murów oporowych

Fundament pod mur oporowy
Cennik

Firma Wodbruk każde zlecenie i każdego klienta traktuje indywidualnie. Wykonujemy fundamenty pod mury oporowe w Tychach i Gliwicach, w bardzo korzystnych cenach. Cennik za fundament pod mur oporowy jest uzależniony od kilku czynników.

Aby dokonać szczegółowej wyceny i przygotować spersonalizowaną ofertę, potrzebna jest wizytacja miejsca pracy. Precyzyjna ocena zapotrzebowania na roboczogodziny oraz materiał do pracy jest kluczowa przy dokonaniu wyceny projektu. Zachęcamy do pozostawienia adresu e-mail lub nr telefonu. Umówimy się, przyjedziemy w wybranym przez Ciebie czasie. Z przyjemnością wykonamy kosztorys oraz zaplanujemy termin prac pod mur oporowy.

wodbruk - brukowanie, roboty ziemne

Nasze realizacje

fundament pod mur oporowy

Mury oporowe - Tychy

Fundament pod mur oporowy oraz montaż muru oporowego na jednej z ulic. Całość prac trwała kilka dni.

Kontakt

Wyślij nam zapytanie. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Polityka prywatności

Skontaktuj się z nami

Adres

Jaskółek 16, 43-215 Studzienice/ Pszczyna
Teren działania: Tychy

}

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 6:00 – 17:00
Sobota: 6:00 – 14:00

v

Zadzwoń lub Napisz

kontakt@wodbruk.pl
 +48 608 026 668

Ocena usługi