Mury oporowe Rybnik, Żory

Montujemy mury oporowe na terenie miast Rybnik i Żory. Przygotowujemy fundamenty pod mur oporowy na terenie Śląska.

Montaż murów oporowych

Montaż murów oporowych to podstawowa usługa firmy Wodbruk. Nasza firma ma ponad 9 lat doświadczenia w montażu murków oporowych, ale i w innych usługach: roboty ziemne, brukowanie i wyburzenia budynków. Nasze cechy to korzystanie z najnowszego sprzętu budowlanego oraz sprawna i wykwalifikowana załoga. Nasi pracownicy znają się na rzeczy. Montowanie murów oporowych wraz z przygotowaniem fundamentów tylko w firmie Wodbruk. Dlaczego? Zapewnimy Ci fachowe i kompleksowe podejście do każdego zlecenia. Posiadamy odwagę w podejmowaniu nietypowych zleceń i wykonujemy najbardziej skomplikowane fundamenty pod mury oporowe.

Nasze prace montażu murów oporowych są wykonywane kompleksowo, ze 100% zaangażowaniem załogi pracowników. Jeżeli masz pytania dotyczące murów oporowych, to z chęcią Ci doradzimy. Nasi fachowcy od budownictwa są do Twojej dyspozycji. Posiadamy własne koparki i koparko-ładowarki najwyższej jakości. Dzięki temu mury oporowe są układane w profesjonalny sposób i zapewniające maksymalne bezpieczeństwo. Wykonujemy wszystkie rodzaje prac ziemnych, które są konieczne przy montażu murków oporowych w miastach: Rybnik i Żory. Jeśli jesteś z okolic skontaktuj się z nami.

Montaż murków oporowych krok po kroku

Montaż murków oporowych opiera się na  kilku etapach, a każdy z nich musi zostać wykonany w sposób solidny i precyzyjny.

Montaż muru oporowego to proces, na który składają się:

 

  1. pomiary,
  2. koncepcja i kosztorys,
  3. projekt,
  4. przygotowanie terenu do pracy,
  5. przygotowanie fundamentu pod mur oporowy,
  6. wydobywanie gruntu naturalnego,
  7. transport gruntu,
  8. montaż muru oporowego.
montaż murów oporowych

Fundament pod mur oporowy
Cennik

Firma Wodbruk każde zlecenie i każdego klienta traktuje indywidualnie. Nasze podejście opiera się na wzajemnym szacunku i profesjonalizmie. Cennik za fundament pod mur oporowy jest uzależniony od kilku czynników.

Aby dokonać szczegółowej wyceny i przygotować spersonalizowaną ofertę, potrzebna jest wizytacja miejsca pracy. Precyzyjna ocena zapotrzebowania na roboczogodziny oraz materiał do pracy jest kluczowa przy dokonaniu wyceny projektu. Zachęcamy do pozostawienia adresu e-mail lub nr telefonu. Umówimy się, przyjedziemy w wybranym przez Ciebie czasie. Z przyjemnością wykonamy kosztorys oraz zaplanujemy termin prac pod mur oporowy.

wodbruk - brukowanie, roboty ziemne

Nasze realizacje

fundament pod mur oporowy

Mury oporowe - Rybnik

Fundament pod mur oporowy oraz montaż muru oporowego.
Całość prac trwała kilka dni.

Kontakt

Wyślij nam zapytanie. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Polityka prywatności

Skontaktuj się z nami

Adres

Jaskółek 16, 43-215 Studzienice/ Pszczyna
Teren działania: Rybnik, Żory

}

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 6:00 – 17:00
Sobota: 6:00 – 14:00

v

Zadzwoń lub Napisz

kontakt@wodbruk.pl
 +48 608 026 668

Ocena usługi