Brukarstwo – Żory, Rybnik

Skorzystaj z usług firmy brukarskiej Wodbruk. Oferujemy układanie kostki brukowej na terenie Żor, Rybnika i okolicznych miast.

Brukowanie i układanie kostki brukowej

Firma brukarska Wodbruk działa na rynku od ponad 10 lat. Posiada szerokie doświadczenie w brukarstwie i innych usługach takich jak: mury oporowe, roboty ziemne i wyburzenia. Najnowocześniejszy sprzęt oraz zgrana i wykwalifikowana załoga pracowników to cechy, które nas charakteryzują. Brukarstwo to główna działalność naszej firmy. Do każdego proejktu podchodzimy indywidualnie, lubimy duże zlecenie ale i do mniejszych podejdziemy zawsze profesjonalnie. Nie ma dla nas znaczenia, jak bardzo skomplikowany ma być projekt brukowania. Zrobimy dla Ciebie każą powierzchnię brukarską jaka wpadnie Ci do głowy. Wykonujemy między innymi: place, parkingi, schody, tarasy, oczka ogrodowe, skarpy i nasypy.

To, co nas wyróżnia spośród innych firm brukarskich to rzetelność i terminowość. Nasze usługi brukarskie są wykonywane kompleksowo: od wykonania pomiarów, koncepcji i kosztorysu, przez projekt, przygotowanie terenu, transport materiałów, po finalne ułożenie kompozycji brukarskiej zgodnie z projektem oraz wysprzątanie miejsca pracy. Dysponujemy własnym sprzętem i załogą, dla której brukarstwo nie ma przed sobą tajemnic. Do układania kostki brukowej podchodzimy poważnie i odpowiedzialnie. Brukowanie w mieście Żory i Rybnik będzie wykonane sprawnie i estetycznie. Jeśli jesteś z okolic skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj.

Jak działamy?

Praca brukarska opiera się na etapach, a każdy z nich musi zostać wykonany w sposób solidny i precyzyjny.

Układanie kostki brukowej to proces, na który składają się:

 

  • pomiary,
  • koncepcja i kosztorys,
  • projekt,
  • przygotowanie terenu do pracy,
  • wyznaczenie poziomów
  • prace przygotowawcze,
  • transport materiałów,
  • ułożenie bruku,
  • sprzątanie.
brukarstwo pszczyna

Brukowanie – cena

W firmie Wodbruk podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Cennik za brukowanie jest uzależniony od kilku czynników.

Abyśmy mogli przygotować precyzyjną wycenę na układanie kostki brukowej w Rybniku lub Żorach, potrzebne są oględziny miejsca pracy. Precyzyjna ocena zapotrzebowania na roboczogodziny oraz materiał jest kluczowa przy dokonaniu wyceny projektu. Zapraszamy do pozostawienia swoich danych kontaktowych. Umówimy się telefonicznie lub mailowo, przyjedziemy w wybranym przez Ciebie terminie, wykonamy kosztorys i zaplanujemy termin układania kostki brukowej.

wodbruk - brukowanie, roboty ziemne

Nasze realizacje

układanie kostki brukowej pszczyna

Brukowanie tarasu - Żory 03.2020

Brukowanie obejścia wokół domu. Wykonanie zlecenia zajęło tylko 6 dni.

brukowanie wodbruk

Układanie kostki brukowej - Rybnik 10.2019

Kostka brukowa na zlecenie klienta. Całość zlecenia zajęła jedyne 9 dni.

mury oporowe i brukarstwo

Brukowanie chodnika - Żory 07.2019

Brukowanie całego osiedla wraz z budową murów oporowych. Całość wykonaliśmy w 2 tygodnie.

Kontakt

Wyślij nam zapytanie. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Polityka prywatności

Skontaktuj się z nami

Adres

Jaskółek 16, 43-215 Studzienice/ Pszczyna
Teren działania: Rybnik, Żory

}

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 6:00 – 17:00
Sobota: 6:00 – 14:00

v

Zadzwoń lub Napisz

kontakt@wodbruk.pl
 +48 608 026 668

Ocena usługi