Brukarstwo Tychy

Skorzystaj z usług firmy brukarskiej Wodbruk. Oferujemy układanie kostki brukowej na terenie miasta Tychy i okolicznych miast.

Brukowanie i układanie kostki brukowej

Firma brukarska Wodbruk wykonuje usługi brukowania od ponad 10 lat. Mamy szerokie doświadczenie w brukarstwie ale i innych usługach. Wykonujemy: mury oporowe, roboty ziemne i wyburzenia. Najnowszej jakości sprzęt oraz zgrana i wykwalifikowana załoga to nasze atuty. Brukarstwo to główna działalność naszej firmy, do której przykładamy się szczególnie. Bez względu na wielkość zlecenia, podchodzimy do naszej pracy odpowiedzialnie. Nie ma dla nas znaczenia, jak bardzo skomplikowany ma być projekt brukowania. Zrobimy dla Ciebie każą powierzchnię brukarską jaka wpadnie Ci do głowy. Wykonujemy między innymi: place, parkingi, schody, tarasy, oczka ogrodowe, skarpy i nasypy.

To, co wyróżnia Wodbruk spośród innych firm wykonujących usługę brukowania, rzetelne i terminowe podejście do naszej pracy. Nasze usługi brukarskie są wykonywane całościowo: od wykonania pomiarów, koncepcji i kosztorysu, przez projekt, przygotowanie terenu, transport materiałów, po finalne ułożenie kompozycji brukarskiej zgodnie z projektem oraz wysprzątanie miejsca pracy. Posiadamy własny, w pełni profesjonalny sprzęt. Dysponujemy załogą, dla której brukarstwo to chleb powszedni. Do układania kostki brukowej podchodzimy poważnie i odpowiedzialnie. Brukowanie w mieście Tychy będzie wykonane sprawnie i estetycznie. Jeśli jesteś z okolic skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj.

Jak działamy?

Praca brukarska opiera się na kilku etapach, a każdy z nich musi zostać wykonany w sposób solidny i precyzyjny.

Układanie kostki brukowej (brukowanie) to działalność kompleksowa, która zawiera:

 

  • pomiary,
  • koncepcja i kosztorys,
  • projekt,
  • przygotowanie terenu do pracy,
  • wyznaczenie poziomów
  • prace przygotowawcze,
  • transport materiałów,
  • ułożenie bruku,
  • sprzątanie.
brukarstwo pszczyna

Brukowanie – cena

W firmie Wodbruk cenimy sobie podejście otwarte na klienta, dlatego wykonujemy zadania indywidualnie i profesjonalnie. Warto wiedzieć, cennik za brukowanie jest uzależniony od kilku czynników.

Aby przygotować wycenę na układanie kostki brukowej w Tychach, będzie potrzebna wizytacja miejsca pracy. Dobra ocena zapotrzebowania na roboczogodziny oraz materiał to najważniejsze elementy do wyceny projektu. Zapraszamy do pozostawienia swoich danych kontaktowych. Dogadamy  się telefonicznie lub mailowo, przyjedziemy w wybrany przez Ciebie dzień, wykonamy kosztorys i zaplanujemy termin brukowania.

wodbruk - brukowanie, roboty ziemne

Nasze realizacje

układanie kostki brukowej pszczyna

Brukowanie tarasu - Tychy 03.2020

Brukowanie obejścia wokół domu. Wykonanie zlecenia zajęło tylko 6 dni.

brukowanie wodbruk

Układanie kostki brukowej - Tychy 10.2019

Kostka brukowa na zlecenie klienta. Całość zlecenia zajęła jedyne 9 dni.

mury oporowe i brukarstwo

Brukowanie chodnika w Tychach 07.2019

Brukowanie całego osiedla wraz z budową murów oporowych. Całość wykonaliśmy w 2 tygodnie.

Kontakt

Wyślij nam zapytanie. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Polityka prywatności

Skontaktuj się z nami

Adres

Jaskółek 16, 43-215 Studzienice/ Pszczyna
Teren działania: Tychy

}

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 6:00 – 17:00
Sobota: 6:00 – 14:00

v

Zadzwoń lub Napisz

kontakt@wodbruk.pl
 +48 608 026 668

Ocena usługi